Nano-tech

Producent wody demineralizowanej

i koloidów metali szlachetnych

Certyfikat ISOPobierz Certyfikat ISO

Bakterie

Bakterie są jednokomórkowymi organizmami, których liczba rośnie w sposób wykładniczy, dobrze rozwijając się w stojącej wodzie, i mogą być obecne na różnych powierzchniach i w powietrzu. Potrafią przetrwać i rozwijać się w różnorodnych środowiskach, w tym w rozpuszczonych związkach organicznych i nieorganicznych. Bakterie przetwarzające żelazo, siarkę oraz azot, są dobrymi przykładami organizmów wykorzystujących dostępne media. Bakterie łatwo rozwijają się w systemach wody czystej, dlatego jako jedyni na rynku propoonujemy zastosowanie nanocząstek srebra, które mają najsilniejsze zdolności bakteriobójcze w systemach wodnych.

Czytaj więcej

Bakterie przenikną do niezabezpieczonego systemu oczyszczania wody z wody zasilającej, przez wszelkie "dziury" w systemie, lub przez punkty poboru wody oczyszczonej. Już w systemie, niektóre bakterie potrafią wydzielić lepką polimeryczną substancję, która przykleja je do powierzchni zbiorników magazynowych, wkładów dejonizacyjnych, rurociągów i w "ukrytych" miejscach takich jak w zaworach kulowych.

Bakterie mogą być zwykle wykryte i policzone przez przefiltrowanie próbki wody przez filtr 0,45 mikrona, i hodowlę filtra z bakteriami na odpowiedniej pożywce przez kilka dni. Liczba bakterii jest określana w jednostkach tworzących kolonię na mililitr (CFU/ml). Bakterie mogą być zniszczone przez środki dezynfekujące takie jak nadtlenek wodoru, podchloryn i wodorosiarczyn.

Dzięki zastosowaniu wysoce zaawansowanej technologii nasza woda jest zabezpieczona przed rozwojem bakterii.

Woda demineralizowana, ultraczysta – Producent NANO-TECH Najwyższa jakość wody destylowanej, z bezpośrednią dostawą do Klienta.